10 najúspešnejších animovaných marketingových videí

By 30. septembra 2016Blog

V nasledujúcom článku vám ponúkame ochutnávku 10 úspešných animovaných marketingových videí známych ale aj menej známych spoločností za rok 2015.

10. YouCaring

Jednou z najväčších výhod videa je jeho schopnosť osloviť divákov na emocionálnej úrovni – a YouCaring to robí neuveriteľne dobre.

9. Autosoft Flex Connect

Pri animovaných videách je veľmi dôležité zaujať kvalitným obsahom a výraznými postavami. No aj tu platí, niekedy je menej viac.

8. EazyCoin

Toto marketingové video vás prinúti zamyslieť sa, ako dlho ešte budeme používať skutočné mince pri kúpe napríklad fľaše Coca-Coly. Neskôr však ponúka variant v podobe EazyCoin.

7. DropBox

What is Dropbox, je pokračovaním globálne presláveného 1. videa od Dropboxu, ktoré bolo zobrazené asi 30 tisíc krát denne a dokopy malo viac než 25 miliónov zhliadnutí.

6. DupontFood

Toto video je  tak jednoduché až je perfektné – odvážne línie, jednoduché odtiene bielej a šedej farby s detailmi červenej. Práve to je to, čo robí z tohto videa umelecké dielo a z animátora majstra remesla.

5. Tyson Hunger Relief

Aký je recept na úspešné marketingové video? Urobíte to smiešne, nepredvídateľne, a srdečné.

4. Big Presence

Niekedy je sprievodný komentár k videu na nezaplatenie, najmä ak je nutné predstaviť divákovi mnoho komplikovaných faktov či vysvetliť fungovanie zložitých procesov.

3. Twitter: Flight School

Toto video skutočne nepotrebuje žiaden komentár, možno len jedným slovom: „Vááu“, veď posúdte sami.

2. Men’s Health: How a Bean Becomes a Fart

Jednoduché animované video spojené s neobvyklou no vtipnou problematikou, zamilujete si ho aj vy.

1. Onward Internet

Video od Onward Internet si treba pozrieť znovu a znovu a z………