Animované videá

webove stranky vyuzivajuce animovane videa dosahuju o 41% vyssiu navstevnost z vyhladavania

2D animované video

Sú stále viac rozvíjajúcim sa trendom posledných rokov, ktorý ma nepochybne obrovský potenciál na poli online marketingu. Krátkometrážne animované videá v rozsahu max. 3 minút, ktoré dokážu pobaviť, ale aj oboznámiť diváka s reklamovaným produktom alebo službou sa za posledné roky tešia stále väčšiemu úspechu. Jednoduchý flat dizajn videa v kombinácii s prvkami odborného obsahu diváka zbytočne neotravujú, ale nenásilnou formou ho oboznamujú s cieľom edukovať a šíriť značku marketiera.

Vaše meno *

Váš email *

Vaša správa *

Čo ponúkame

Sme mladá, rozvíjajúca sa spoločnosť zaoberajúca sa tvorbou reklamných animácií pre slovenský, ale aj zahraničný trh. Svojím klientom ponúkame odborné konzultácie pri formulovaní svojich predstáv videoreklamy, ale aj návrh a samotnú tvorbu video animácie. Po zadefinovaní Vášho cieľa a stručného nápadu sa naši grafici pustia do tvorby scenára a práce na finálnej animácii, ktorá Vás určite nesklame. Vašou jedinou úlohou je nás len kontaktovať.

Firmy vyuzivajuce motion video marketing rastu rychlejsie o 49 percent
Socialne video generuje o 1200 percent viac zdielani

Výhody video animácie

Moderné 2D videá majú potenciál predstaviť Vašu spoločnosť lepšie a pútavejšie ako siahodlhé prezentácie. Videá sú tvorené v štýle motion explainer graphic, ktorý sa za posledné obdobie teší stále väčšiemu úspechu zo strany zákazníkov. Každé video, ktoré opusti dielňu našich grafikov, sa stáva výnimočným a snaží sa svojim dizajnom a efektmi nenásilne divákovi priblížiť prezentovanú tému. Hlavným cieľom animovaných videí je zaujať zákazníkov a dosiahnuť tak lepšie povedomie o Vašej spoločnosti alebo predstavovanom produkte. Online video možno používať veľmi cielene. Obsah, formu a emóciu videa je možné prispôsobiť konkrétnej skupine spotrebiteľov a tak maximalizovať jeho interakciu.

Koľko trvá výroba originálneho videa?

Doba tvorby videa od zadania zákazníkom až po dodanie finálnej verzie sa vo väčšine prípadoch líši. Dôležité sú atribúty ako dĺžka videa, jeho náročnosť či celková komplexnosť projektu. Štandardne sa však táto doba pohybuje v intervale 2 až 3 týždňov.

Koľko stojí animované video?

Cena každého animovaného videa je špecifická a nedá sa vyjadriť všeobecne. Cena sa odvíja od mnohých faktorov ako napríklad tvorba scenáru, postáv, hudby atď.. Pre každého zákazníka však bude vypracovaná konkrétna cenová ponuka, ktorá určite bude viesť k obojstrannej spokojnosti.

Explainer animovane video zvysuje mieru konverzie dvojnasobne